384
103415

TERRIN MED LOCK, flintgods. England 1800-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 144 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Ovalt profilerad med dubbla hänklar och blomknopp. Längd 31 cm.

Mindre spricka och nagg.