399
113915

VITRINSKÅP. Kina, troligen sekelskifte 1900.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Vasarahinta
7 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bonat. Genombruten med hyllplan. Glasad överdel med hyllor. Dekor av växtslingor. Bredd 69,5, djup 35,5, höjd 143 cm. Nyckel medföljer.

Ställvis fanerskador. En låda saknas.