414
120075

SKULPTUR. Barock.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKULPTUR. Barock.

Snidat trä. Polykromt bemålat och förgyllt. I form av stående mansfigur. Höjd 86 cm.

Skador, lagningar.