436
120549

John Mac Dougal

(England, 1877-1941)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

John Mac Dougal
(England, 1877-1941)

Elstead Bridge, Sussex

Signerad och daterad John Mc Dougal 1881. Akvarell, 74 x 114 cm.