451
120505

Okänd konstnär omkring 1800

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
262 - 350 EUR
276 - 369 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Okänd konstnär omkring 1800

Tillbedjan

Glasmålning 23 x 31 cm.

Slitage, smärre nagg