453
120491

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld och bronserad. Uppsvängt genombrutet krön med dekor av blomsterurna och rocailler. Höjd 73, bredd 35 cm.

Senare glas, bakstycke saknas.