461
114719

FAT, ett par, förgyllt silver, Gottfried Heyner, Breslau 1690-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
42 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runda, med pressad dekor i relief mot mattpunsad fond. Omarbetade, omförgyllda. Diam 24 cm, vikt 790 g.

Rispor.