485
121349

LJUSSTAKAR, ett par. 1800-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
569 - 664 EUR
651 - 760 USD
Vasarahinta
8 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Grå marmor och förgylld brons. Skaft i form av stående karyatider på kolonn. Urnformade ljushållare. Höjd 34,5 cm.

Kompletterade.