485
121349

LJUSSTAKAR, ett par. 1800-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
523 - 610 EUR
547 - 639 USD
Vasarahinta
8 600 SEK

Grå marmor och förgylld brons. Skaft i form av stående karyatider på kolonn. Urnformade ljushållare. Höjd 34,5 cm.

Kompletterade.