526
122157

BÄGARE, silver. möjl Ryssland 1700-talets förra hälft.

Lähtöhinta
3 000 SEK
264 EUR
280 USD
Vasarahinta
2 400 SEK

Cylindrisk med heltäckande gravyr av rosettupphängda fruktklasar. Höjd 7,5 cm.

Undersidesmonogram. Småbucklor.