Förgylld och bronserad. Dekor av kartusch och akantusblad. Höjd 104, bredd 41 cm.
Gammalt, men ej ursprungligt glas. Smärre dekorlagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui