585
123257

BORDSARMATUR. Empirestil.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORDSARMATUR. Empirestil.

Förgylld brons, svart marmor och slipat glas. Rutslipat skaft på kvadratisk bas. Reliefdekor av palmetter. Krönande kotteknopp. Höjd inkl. skärm 96 cm.

Smärre nagg.