Förgylld brons, svart marmor och slipat glas. Rutslipat skaft på kvadratisk bas. Reliefdekor av palmetter. Krönande kotteknopp. Höjd inkl. skärm 96 cm.
Smärre nagg.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui