589
70775

MATBORD.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATBORD.

An English 19th century dinner table.

Lagningar, sarger med smärre fanerskador.