603
123699

PUDERSTOL, 1700-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
PUDERSTOL, 1700-tal.

Fanerad med mahogny. Genombruten rygg med balusterbricka. Stoppad sits.