617
123849

SKÅLAR, ett par, lacque burgauté. Qing dynastin, sannolikt 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Dekor av figurscen i blommande trädgård. Diameter 10 cm.

Skador, slitage.