628
130145

BYRÅ. Svensk rokoko.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BYRÅ. Svensk rokoko.

Fanerad med lönn och amarant. Tre lådor. Beslag av förgylld mässing. Längd 91,5, bredd 57,5, höjd 78 cm. Nyckel medföljer.

Renoverad, kompletterad.