661
124721

RAGUSKED, silver. Trol Danmark, 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
191 - 239 EUR
217 - 271 USD
Vasarahinta
3 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svängt skaft. Blad och skaft med graverade snäckformationer. Monogram C.

Slitage.

Täydennyslista

Weight 251,9 gr, lenght 39 cm. Generally worn, light with some dark spots, one green.