679
124621

KONSOLBORD. Svensk empire, 1800-talets början.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgyllt, bronserat och svartmarmorerat. Framben i form av delfiner. Bakben med fjällsnitt. Längd 98, bredd 49, höjd 75 cm.

Omarbetat, ursprungligen med framben lika som nuvarande bakben. Ej urspr. skiva.