Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
688
122767

Roberto Matta

(Chile, 1911-2002)
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 SEK
678 - 872 EUR
776 - 998 USD
Vasarahinta
7 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Roberto Matta
(Chile, 1911-2002)

"Vivante mortalite"

Svit om 7 etsningar med färgakvatint, 1973, samtliga signerade 66/100.30 x 21,8 cm.

6 etsningar med ljusa fläckar i marginalerna, 1 etsning gulnad och med fläckar.

Kirjallisuus

Sabatier 344-349