711
125727

PRYDNADSURNOR, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld och patinerad brons. Skaft i form av räfflad kolonn. Blomornerade hänklar. Höjd 22 cm.