Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
727
113919

Axel Leopold Wiberg

(Ruotsi, 1867-1890)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Axel Leopold Wiberg
(Ruotsi, 1867-1890)

Hamnarbetare

Tuschteckning, signerad L Viberg samt daterad (med blyerts) maj 88. 29 x 42,5 cm.