727
113919

Axel Leopold Wiberg

(Ruotsi, 1867-1890)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Axel Leopold Wiberg
(Ruotsi, 1867-1890)

Hamnarbetare

Tuschteckning, signerad L Viberg samt daterad (med blyerts) maj 88. 29 x 42,5 cm.