729
126109

Italiensk konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Italiensk konstnär 1700-tal

"Tu Nascenti Puer Quo"

Duk 114 x 77 cm.

Krackelerad