Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
734
126125

Fanny Brate

(Ruotsi, 1861-1940)
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
581 - 678 EUR
665 - 776 USD
Vasarahinta
4 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Fanny Brate
(Ruotsi, 1861-1940)

Ängsblomster

Signerad Fanny Brate och daterad 1925. Duk 27 x 19 cm.

Täydennyslista

Omfattas av droite de suite.