Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
734
126125

Fanny Brate

(Ruotsi, 1861-1940)
Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
569 - 664 EUR
651 - 760 USD
Vasarahinta
4 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Fanny Brate
(Ruotsi, 1861-1940)

Ängsblomster

Signerad Fanny Brate och daterad 1925. Duk 27 x 19 cm.

Täydennyslista

Omfattas av droite de suite.