736
126159

Henrik Jespersen

(Tanska, 1853-1956)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Henrik Jespersen
(Tanska, 1853-1956)

Solbelyst insjölandskap

Signerad Henrik J och daterad 1927. Duk 65 x 89 cm.