738
126165

Hans Emil Jahn

(Norja, 1834-1902)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Hans Emil Jahn
(Norja, 1834-1902)

Marin med amerikanskflaggat fartyg

Signerad H. Jahn och daterad 23 april 1887. Duk 81,5 x 127,5 cm.

Lagningar