760
122701

BÄGARE, sterling, Borgila, Stockholm 1941.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
97 - 145 EUR
111 - 166 USD
Vasarahinta
1 300 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Fasetterad. Höjd 8,5 cm.

Småbucklor, repor.