Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
762
122709

BESTICKSDELAR, 29 delar, silver. G.T.Folcker, Stockholm 1844-45. Modell gammalfransk.

Lähtöhinta
6 000 SEK
581 EUR
665 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bestående av 12 matskedar, 6 matgafflar samt 11 dessertskedar. Monogram.

Småbucklor, slitage.