762
122709

BESTICKSDELAR, 29 delar, silver. G.T.Folcker, Stockholm 1844-45. Modell gammalfransk.

Lähtöhinta
6 000 SEK
575 EUR
650 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bestående av 12 matskedar, 6 matgafflar samt 11 dessertskedar. Monogram.

Småbucklor, slitage.