766
126377

KARMSTOLAR, ett par, samt STOLAR, ett par. Baltikum, 1800-tal.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerade med mahogny. Snidad dekor. Lös stoppad sits. (4)

Fanerlagningar, fanerskador.