808
124423

KOPP med FAT, silver. Moskva 1877.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld. Heltäckande geometriskt meanderliknande mönster med medaljong.

Koppens fotring med småbucklor. Slitage.