Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
811
124445

SALTKAR med SKED, S:t Petersburg 1850.

Lähtöhinta
2 500 SEK
237 EUR
271 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. I form av en snäcka. Längd 8,2 cm.

Slitage.