811
124445

SALTKAR med SKED, S:t Petersburg 1850.

Lähtöhinta
2 500 SEK
220 EUR
233 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Invändigt förgylld. I form av en snäcka. Längd 8,2 cm.

Slitage.