872
128273

CIGARETTETUI, 2 st, silver, Moskva 1879 och 1887.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgyllda. Niellodekor av trojka och häst med vagn. Längd 8,5-9 cm.

Slitage.