894
127845

Okänd konstnär 1900-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. 1900-tal.

Elegant dam. 79 x 69.

Smärre dukskador, färgbortfall. Krackelyrer samt skrapmärken.