894
127845

Okänd konstnär 1900-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. 1900-tal.

Elegant dam. 79 x 69.

Smärre dukskador, färgbortfall. Krackelyrer samt skrapmärken.