897
128617

Louis Moe

(Norja, 1857-1945)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
352 - 440 EUR
372 - 465 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Louis Moe
(Norja, 1857-1945)

UTAN TITEL. Akvareller, 2 st.

Signerade Louis Moe. Pojke i träd, daterad -27 respektive pojke som metar. 28,5x20,5 cm.