9
95223

Reinhart Wolf

(Saksa, 1930-1990)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Reinhart Wolf
(Saksa, 1930-1990)

"China 1984"

Signerad Reinhart Wolf. Fotografi 24 x 30 cm.

Slitage.

Muut tiedot

Ytterligare ett foto av samma fotograf medföljer.