90
111641

FAT, flintgods, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 144 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FAT, flintgods, 1800-tal.

Ovalt med dekor i blått av kinesiserande dekor av flodlandskap. Längd 46 cm.

Kantglasyrslitage.