907
128715

SALTKAR, två stycken. Älvdalen, 1800-talets början.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
3 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

En av Rännåsprofyr med fasetter, diam 6,5 cm. Den andra av Orrlok, rund slät, diam 5,8 cm.

Nagg.