944
129461

Wilhelm von Gegerfelt

(Ruotsi, 1844-1920)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Vasarahinta
8 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Wilhelm von Gegerfelt
(Ruotsi, 1844-1920)

Fiskaren på kajen

Signerad W v Gegerfelt. Duk 60,5 x 85,5 cm.

Krackelyrer.