952
129451

SPEGEL. Rokoko.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
6 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL. Rokoko.

Bronserad. Uppsvängt delvis genombrutet krön. Dekor av blommor och blad. Höjd 89, bredd 50 cm.

Lagningar, skador, delar saknas, gammalt men ej ursprungligt glas.