958
129809

POTTSKÅP, 1700-talets andra hälft. Italien.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
17 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mahognyfanerad. Svängd form. Höjd 70, längd 60, bredd 34,5 cm. Nyckel medföljer.

Renoverad, kompletterad, ställvis maskstungen.