961
129817

CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad. 1900-talets början.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 143 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
1 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Dekor av rundlar. Ringhänklar. Diam 19,5, höjd 20 cm.

Slitage.