98
111885

Helen Cordelia Angell Coleman, attributed to

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1847-1884)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Vasarahinta
3 600 SEK

"Asters in a vase"

Otydligt signerad. Akvarell 35,5 x 24 cm.