983
129961

GLAS med LOCK, sex stycken. 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
175 - 262 EUR
184 - 276 USD
Vasarahinta
4 600 SEK

Slipad och graverad dekor. Höjd ca 19 cm.

Mindre nagg.