1019
136671

SCARF, Hermès, Jaktmotiv.

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
2 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SCARF, Hermès, Jaktmotiv.

Siden. Signerad "Henri de Linarès. Märkt "HERMÈS. PARIS". Jaquardvävd med stigbyglar och hästskor. Troligtvis 1960-tal. Ca 76 x 76 cm

Obet. fläckar.

Muut tiedot

Henri de Linarès gör endast jaktmotiv.