Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
103
132855

Nalle Werner

(Ruotsi, 1913-1991)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
16 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Nalle Werner
(Ruotsi, 1913-1991)

Diagram", "Lyckohjulet", "Pärlemorspelet

Signerad Nalle W och daterad -82 a tergo. Duk 141 x 138 cm.

Smärre färgbortfall, liten tryckskada.