109
132937

BÄGARE, silver, Moskva 1874.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BÄGARE, silver, Moskva 1874.

Delvis förgylld. Konande på rund fot. Niellodekor av stadsvyer i kartuscher. Höjd 8 cm.

Småbucklor.