1128
137331

HALSBAND, Valentino

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Vasarahinta
Ei myyty
HALSBAND, Valentino

Treradigt med glaspärlor i blått och guld. Spänne i guldmetall med blå sten. Längd ca 80 cm (inkl spänne). Stämplat "Valentino". Spännet 4 x 3,5 cm.

Obet. slitage