1152
140321

DRÄKT, Yves Saint Laurent 1970-tal

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tvådelad. Blusen etikettmärkt "Saint Laurent rive gauche Paris made in France" Enligt etikett storlek 42 (motsvarar ungefär dagens storlek 38). Rygglängd 58,5 cm, ärmlängd 47 cm, bystvidd 114 cm. Kjolen etikettmärkt "Saint Laurent rive gauche Paris made in France". Enligt etikett storlek 42 (motsvarar ungefär dagens storlek 36). Längd 77,5 cm. Midjevidd 71 cm.

Obetydligt slitage

Muut tiedot

Tillhörande skärp medföljer