1166
121611

HERRKAPPA, Pierre Cardin, 1960/70-tal.

Lähtöhinta
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Vasarahinta
800 SEK

Beige ull. Rak dubbelknäppt modell med utanpåfickor. Helfodrad. Med skärp. Etikettmärkt: "PIERRE CARDIN boutique line paris new-york made in france". Rygglängd 109, ärmlängd 37, bystvidd 102 cm.

Obetydligt slitage.