Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1166
121611

HERRKAPPA, Pierre Cardin, 1960/70-tal.

Lähtöhinta
1 000 SEK
97 EUR
111 USD
Vasarahinta
800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Beige ull. Rak dubbelknäppt modell med utanpåfickor. Helfodrad. Med skärp. Etikettmärkt: "PIERRE CARDIN boutique line paris new-york made in france". Rygglängd 109, ärmlängd 37, bystvidd 102 cm.

Obetydligt slitage.