Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1166
121611

HERRKAPPA, Pierre Cardin, 1960/70-tal.

Lähtöhinta
1 000 SEK
95 EUR
109 USD
Vasarahinta
800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Beige ull. Rak dubbelknäppt modell med utanpåfickor. Helfodrad. Med skärp. Etikettmärkt: "PIERRE CARDIN boutique line paris new-york made in france". Rygglängd 109, ärmlängd 37, bystvidd 102 cm.

Obetydligt slitage.