1183
102911

SCARF, Hermès "Les tambours" samt POCKET SCARF.

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Vasarahinta
1 400 SEK

Större scarf; siden. Märkt "HERMÈS - PARIS" samt med C. Ca 88 x 88 cm. Pocket scarf signerad "Maglione" Siden. Märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. 42 x 42 cm. 2000-tal.

Muut tiedot

I originalkartong