Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1203
135251

RESVÄSKA, Louis Vuitton, 1980-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
7 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Monogrammönstrad canvas med bruna skinndetaljer. Hänglås märkt "LV Louis Vuitton Paris" Nycklarna märkta 215. Nummer inpräglat i skinnrem "853". Remmar invändigt märkta "Louis Vuitton". Senare adresslapp märkt "Louis Vuitton Paris made in France". Längd 79, höjd 53 samt djup 25,3 cm.

Obetydligt slitage. En fotknapp utbytt.