1203
135251

RESVÄSKA, Louis Vuitton, 1980-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Vasarahinta
7 800 SEK

Monogrammönstrad canvas med bruna skinndetaljer. Hänglås märkt "LV Louis Vuitton Paris" Nycklarna märkta 215. Nummer inpräglat i skinnrem "853". Remmar invändigt märkta "Louis Vuitton". Senare adresslapp märkt "Louis Vuitton Paris made in France". Längd 79, höjd 53 samt djup 25,3 cm.

Obetydligt slitage. En fotknapp utbytt.